środa, 05 grudzień 2018 10:53

Wysokie Mazowieckie. Magia świąt w Tygodniu Pracowni Orange [foto]

Wysokie Mazowieckie. Magia świąt w Tygodniu Pracowni Orange [foto] foto: Pracownia Orange

Poniedziałkowe zajęcia plastyczne pt. "Magia Świąt", które odbyły się w ramach Tygodnia Pracowni Orange, wprowadziły uczestników w radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

Ewelina Śmigielska Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem: Tego dnia odbyły się aż dwa spotkania, podczas których wspólnie wykonywaliśmy kartki świąteczne.
Rano odwiedzili nas uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wraz z opiekunkami – terapeutkami zajęciowymi Pracowni Rękodzieła. Nieprawdopodobne jest to, że w tak szybkim tempie powstało wiele pięknych prac.
Po południu "Magię Świąt" przywoływaliśmy wspólnie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy również przygotowali pocztówki bożonarodzeniowe. Oba spotkania były "magiczne" – pełne uśmiechu i życzliwości. Dziękujemy za Waszą obecność! Powstałe kartki uczestnicy mogli zabrać do domu lub zostawić w naszej pracowni. Zostaną one wysłane do Pracowni Orange z 3. edycji w całej Polsce.
Informujemy również, że 17 grudnia od godz. 16:00 do 18:00 odbędą się kolejne zajęcia, podczas których przygotujemy ozdoby choinkowe i świąteczne.

foto: Pracownia Orange