środa, 24 październik 2018 11:50

Wyniki głosowania do Rady Powiatu Wysokomazowieckiego

rolteks201804

10 mandatów zdobył Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, 5 mandatów Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat i 2 mandaty Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Powiatu Wysokomazowieckiego.

Mandaty radnych zdobyli: WYSOCKI Kazimierz Jan, GRABOWSKI Stanisław Sławomir, SKARŻYŃSKI Marek, PEŁSZYK Krzysztof, SZMURŁO Cecylia, ŁAPIAK Dorota, PAKIEŁA Jerzy, NIEMYJSKA Mariola Joanna, LUBOWICKI Andrzej, PISZCZATOWSKI Zbigniew, DĄBROWSKI Leszek, OLĘDZKI Stanisław, ZIELIŃSKI Bogdan, MĘŻYŃSKI Leszek, KIKOLSKI Waldemar Stanisław, MOŚCICKI Dariusz, GRUCHAŁA Leszek

  1. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, 12 720 głosów, 10 mandatów
  2. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT, 5 435 27 głosów, 5 mandatów 
  3. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO, 3 849 głosów, 2 mandaty
  4. KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, 1 460 głosów, 0 mandatów
  5. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ, 1 049 głosów, 0 mandatów

 


Nr 1 Miasto Wysokie Mazowieckie


 

Lista Nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Mazur Aneta, 37 lat, Osipy Lepertowizna, 117 głosów (3.09%) / Mandat: Nie
  2. Brzozowski Radosław, 36 lat, Jabłoń Kościelna, 37 głosów (0.98%) / Mandat: Nie
  3. Zaremba Jarosław, 48 lat, Wysokie Mazowieckie, 66 głosów (1.74%) / Mandat: Nie

 

Lista Nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Wysocki Kazimierz Jan, 70 lat, Wysokie Mazowieckie, 360 głosów (9.51%) / Mandat: Tak
  2. Murawski Krzysztof, 45 lat, Wysokie Mazowieckie , 344 głosów (9.09%) / Mandat: Nie
  3. Koc Małgorzata, 54 lat, Mścichy, 266 głosów (7.03%) / Mandat: Nie
  4. Nowacka Izabela Ewa, 48 lat, Wysokie Mazowieckie, 203 głosów (5.36%) / Mandat: Nie
  5. Zdziarska Alina Ewa, 59 lat, Wysokie Mazowieckie, 155 głosów (4.10%) / Mandat: Nie

 

Lista Nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Powiatu Wysokomazowieckiego

  1. Grabowski Stanisław Sławomir, 61 lat, Wysokie Mazowieckie, 459 głosów (12.13%) / Mandat: Tak
  2. Gorczyca Radosław, 40 lat, Wysokie Mazowieckie, 421 głosów (11.12%) / Mandat: Nie
  3. Stelmaszczyk Elżbieta, 65 lat, Wysokie Mazowieckie, 53 głosów (1.40%) / Mandat: Nie
  4. Molenda Kamil, 22 lat, Wysokie Mazowieckie, 35 głosów (0.92% ) / Mandat: Nie
  5. Sokołowska Heronima, 63 lat, Wysokie Mazowieckie, 23 głosów (0.61%) / Mandat: Nie

 

Lista Nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Jedność

  1. Mojkowska Iwona, 52 lat, Wysokie Mazowieckie, 158 głosów (4.17%) / Mandat: Nie
  2. Michalski Andrzej, 57 lat, Wysokie Mazowieckie, 151 głosów (3.99%) / Mandat: Nie
  3. Bieliński Bogusław Tadeusz, 52 lat, Wysokie Mazowieckie, 124 głosów (3.28%) / Mandat: Nie
  4. Grabińska Elżbieta, 47 lat, Wysokie Mazowieckie, 65 głosów (1.72%) / Mandat: Nie
  5. Sałęga Małgorzata, 49 lat, Wysokie Mazowieckie, 55 głosów (1.45%) / Mandat: Nie

 

Lista Nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Powiat

  1. Skarżyński Marek, 66 lat, Wysokie Mazowieckie, 304 głosów (8.03%) / Mandat: Tak
  2. Godlewski Łukasz, 22 lat, Wysokie Mazowieckie, 120 głosów (3.17%) / Mandat: Nie
  3. Karpowicz Piotr, 39 lat, Czyżew Ruś, 97 głosów (2.56%) / Mandat: Nie
  4. Mioduszewska Celina , 52 lat, Wysokie Mazowieckie, 95 głosów (2.51%) / Mandat: Nie
  5. Zyśk Grażyna Helena, 61 lat, Wysokie Mazowieckie, 77 głosów (2.03%) / Mandat: Nie

 


Nr 2 gmina Ciechanowiec


 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. TENDERENDA Paweł, 38 lat, Kozarze, 116 głosów (3.20%) / Mandat: Nie
  2. PEŁSZYK Tatiana, 61 lat, Malec, 84 głosów (2.32%) / Mandat: Nie
  3. SAFARYN Paweł, 34 lat, Trzaski, 67 głosów (1.85%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PEŁSZYK Krzysztof, 49 lat, Bujenka, 764 głosów (21.09%) / Mandat: Tak
  2. SZMURŁO Cecylia , 58 lat, Ciechanowiec, 438 głosów (12.09%) / Mandat: Tak
  3. DYBOWSKA Bożena Maria, 57 lat, Ciechanowiec , 207 głosów (5.71%) / Mandat: Nie
  4. WOJTKOWSKI Marek, 49 lat, Wojtkowice Stare, 83 głosów (2.29%) / Mandat: Nie
  5. HUBKOWSKI Paweł , 22 lat, Trzaski, 48 głosów (1.32%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

  1. KAMIŃSKI Marcin, 30 lat, Ciechanowczyk, 360 głosów (9.94%) / Mandat: Nie
  2. POŻOGA-PROTAZIUK Iwona Sylwia, 38 lat, Ciechanowiec, 229 głosów (6.32%) / Mandat: Nie
  3. KRUKOWSKI Rafał, 37 lat, Radziszewo Króle, 76 głosów (2.10%) / Mandat: Nie
  4. WIŃSKA-ADAMCZYK Agnieszka Ada, 25 lat, Kozarze, 20 głosów (0.55%) / Mandat: Nie
  5. ANTONIAK Robert, 53 lat, Czaje Wólka, 15 głosów (0.41%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

  1. ŁAPIAK Dorota, 55 lat, Ciechanowiec, 651 głosów (17.97%) / Mandat: Tak
  2. TRZESZCZKOWSKA Elżbieta, 61 lat, Ciechanowiec, 218 głosów (6.02%) / Mandat: Nie
  3. WOJTKOWSKI Andrzej, 56 lat, Koce-Basie, 112 głosów (3.09%) / Mandat: Nie
  4. KRYŃSKI Stanisław, 62 lat, Ciechanowiec, 101 głosów (2.79%) / Mandat: Nie
  5. BRYC Elżbieta Helena, 55 lat, Czaje-Wólka, 34 głosów (0.94%) / Mandat: Nie

 


Nr 3 gminy Czyżew i Klukowo


 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. KOMSTA Łukasz, 26 lat, Czyżew Chrapki, 218 głosów (4.64%) / Mandat: Nie
  2. STOKOWSKA Dorota, 43 lat, Krzeczkowo Mianowskie, 102 głosów (2.17%) / Mandat: Nie
  3. SKWIERCZYŃSKI Dariusz, 33 lat, Zalesie Stefanowo, 43 głosów (0.92%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PAKIEŁA Jerzy, 65 lat, Czyżew, 1 191 głosów (25.37%) / Mandat: Tak
  2. NIEMYJSKA Mariola Joanna, 59 lat, Lubowicz-Byzie, 661 głosów (14.08%) / Mandat: Tak
  3. PIĘTKA Jan Stanisław, 62 lat, Klukowo, 416 głosów (8.86%) / Mandat: Nie
  4. KOSSAKOWSKA Bogusława, 53 lat, Kaczyn Stary, 416 głosów (8.86%) / Mandat: Nie
  5. KRAJEWSKI Lech, 54 lat, Dąbrowa Wielka, 250 głosów (5.32%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

  1. WOJNO Paweł, 32 lat, Dąbrowa Dołęgi, 119 głosów (2.53%) / Mandat: Nie
  2. RUTKOWSKI Łukasz, 23 lat, Stare Kostry, 66 głosów (1.41%) / Mandat: Nie
  3. LUBOWICKA Ewelina, 23 lat, Stare Kostry, 53 głosów (1.13%) / Mandat: Nie
  4. ZAREMBA Edyta, 35 lat, Czyżew-Sutki, 23 głosów (0.49%) / Mandat: Nie
  5. NIEMYJSKI Przemysław, 23 lat, Wyszonki-Błonie , 16 głosów (0.34%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

  1. LUBOWICKI Andrzej, 51 lat, Usza Mała, 381 głosów (8.12%) / Mandat: Tak
  2. KAZIMIERCZUK Katarzyna, 44 lat, Czyżew, 262 głosów (5.58%) / Mandat: Nie
  3. JÓŹWIAK Anna, 52 lat, Żabiniec, 219 głosów (4.66%) / Mandat: Nie
  4. KUŹMIŃSKI Stanisław, 60 lat, Klukowo, 133 głosów (2.83%) / Mandat: Nie
  5. KAMIŃSKI Krzysztof, 44 lat, Czyżew, 126 głosów (2.68%) / Mandat: Nie

 


Nr 4 gminy Szepietowo i Nowe Piekuty


 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. PŁOŃSKI Tomasz, 38 lat, Dąbrówka Kościelna, 115 głosów (2.27%) / Mandat: Nie
  2. NIEWIŃSKA Regina Marianna, 9 lat, Moczydły Stanisławowięta, 53 głosów (1.05%) / Mandat: Nie
  3. PIEKUTOWSKI Tadeusz, 57 lat, Nowe Żochy, 46 głosów (0.91% ) / Mandat: Nie

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. DĄBROWSKI Leszek, 39 lat, Jabłoń Spały, 751 głosów (14.82%) / Mandat: Tak
  2. PISZCZATOWSKI Zbigniew, 56 lat, Dąbrówka Kościelna , 643 głosów (12.69% ) / Mandat: Tak
  3. GRODZKI Ryszard, 62 lat, Szepietowo, 534 głosów (10.54%) / Mandat: Nie
  4. WYSZYŃSKA Danuta Maria, 60 lat, Krasowo Wielkie, 387 głosów (7.64%) / Mandat: Nie
  5. KOC Anna, 51 lat, Szepietowo, 319 głosów (6.30%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

  1. DĄBROWSKI Bartłomiej, 22 lat, Dąbrowa-Moczydły, 207 głosów (4.09%) / Mandat: Nie
  2. WOJNO Agnieszka, 29 lat, Koboski, 82 głosów (1.62%) / Mandat: Nie
  3. WŁOSTOWSKI Norbert Łukasz, 22 lat, Kamień Rupie, 65 głosów (1.28%) / Mandat: Nie
  4. MACIEJCZUK Katarzyna, 22 lat, Wyliny Ruś, 60 głosów (1.18% ) / Mandat: Nie
  5. KOSTROWSKI Tomasz Tadeusz, 22 lat, Szepietowo, 44 głosów (0.87%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ

  1. WASZCZUK Kazimierz, 70 lat, Szepietowo, 215 głosów (4.24%) / Mandat: Nie
  2. SIEKIERKO Piotr, 28 lat, Brzóski Brzezińskie, 148 głosów (2.92%) / Mandat: Nie
  3. DĄBROWSKA Elżbieta, 47 lat, Dąbrowa Gogole, 57 głosów (1.12%) / Mandat: Nie
  4. MARKOWSKI Andrzej, 41 lat, Skłody Borowe, 52 głosów (1.03%) / Mandat: Nie
  5. DĄBROWSKA Hanna, 51 lat, Stary Kamień, 24 głosów (0.47%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

  1. OLĘDZKI Stanisław, 68 lat, Nowe Piekuty, 545 głosów (10.76%) / Mandat: Tak
  2. GĄSOWSKI Michał, 41 lat, Dąbrowa Dołęgi, 320 głosów (6.32% ) / Mandat: Nie
  3. BOROWSKA Anna, 48 lat, Łopienie Szelągi, 156 głosów (3.08% ) / Mandat: Nie
  4. WOJNO Sylwester, 30 lat, Wojny Pietrasze, 135 głosów (2.66%) / Mandat: Nie
  5. DROBEK Aneta, 39 lat, Szepietowo Wawrzyńce, 109 głosów (2.15%) / Mandat: Nie

 


Nr 5 gminy: Kobylin Borzymy, Kulesze Kościelne, Sokoły, Wysokie Mazowieckie


 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  1. ROSZKOWSKI Robert, 48 lat, Bryki, 162 głosów (2.21% ) / Mandat: Nie
  2. KULESZA Tomasz, 27 lat, Stare Wykno, 67 głosów (0.91%) / Mandat: Nie
  3. ŻABIŃSKI Andrzej Maciej, 60 lat, Jabłonka Kościelna, 63 głosów (0.86%) / Mandat: Nie
  4. WÓJCIK Sylwia, 29 lat, Michałki, 53 głosów (0.72%) / Mandat: Nie
  5. KIERLEWICZ Joanna, 64 lat, Osipy Lepertowizna, 51 głosów (0.69%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. ZIELIŃSKI Bogdan, 47 lat, Kulesze Kościelne, 1 659 głosów (22.59%) / Mandat: Tak
  2. KIKOLSKI Waldemar Stanisław, 55 lat, Nowe Racibory, 1 006 głosów (13.70%) / Mandat: Tak
  3. MĘŻYŃSKI Leszek, 61 lat, Kobylin Kruszewo, 651 głosów (8.87%) / Mandat: Tak
  4. ŚLIWOWSKI Paweł, 45 lat, Osipy Wydziory Drugie, 579 głosów (7.89%) / Mandat: Nie
  5. MURAWSKA Aneta, 42 lat, Rębiszewo-Studzianki , 163 głosów (2.22%) / Mandat: Nie
  6. BUDNIAK Ewa, 57 lat, Waniewo, 147 głosów (2.00%) / Mandat: Nie
  7. KAMIŃSKA Genowefa Marianna, 60 lat, Stare Wnory, 79 głosów (1.08%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO

  1. MOŚCICKI Dariusz, 53 lat, Kobylin Kuleszki, 536 głosów (7.30%) / Mandat: Tak
  2. BORYSIUK Paweł, 31 lat, Kruszewo-Wypychy, 336 głosów (4.58%) / Mandat: Nie
  3. JAMIOŁKOWSKI Andrzej, 30 lat, Jamiołki Kowale, 188 głosów (2.56% ) / Mandat: Nie
  4. WNOROWSKA Urszula, 40 lat, Stara Litwa, 129 głosów (1.76%) / Mandat: Nie
  5. WOJNO Bożena, 55 lat, Brzóski Tatary, 111 głosów (1.51%) / Mandat: Nie
  6. JABŁOŃSKA Elżbieta, 53 lat, Perki Wypychy, 90 głosów (1.23% ) / Mandat: Nie
  7. KOŁAKOWSKI Bogdan, 61 lat, Rębiszewo-Studzianki, 33 głosów (0.45%) / Mandat: Nie

 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

  1. GRUCHAŁA Leszek 58 lat, Wysokie Mazowieckie, 327 głosów (4.45%) / Mandat: Tak
  2. KALINOWSKI Arkadiusz, 39 lat, Kalinowo Solki, 312 głosów (4.25%) / Mandat: Nie
  3. NIEWIŃSKA Barbara Ewa, 46 lat, Sokoły, 221 głosów (3.01%) / Mandat: Nie
  4. RACIBORSKI Andrzej, 56 lat, Nowe Racibory, 186 głosów (2.53%) / Mandat: Nie
  5. DUCHNOWSKI Wojciech, 40 lat, Kobylin Pogorzałki, 94 głosów (1.28%) / Mandat: Nie
  6. LEONIAK Teresa, 36 lat, Tybory Trzcianka , 71 głosów (0.97%) / Mandat: Nie
  7. MALESZEWSKA Jolanta, 50 lat, Kobylin Cieszymy, 29 głosów (0.39%) / Mandat: Nie