niedziela, 02 wrzesień 2018 17:57

Wysokie Mazowieckie. ZKKK zaprasza sympatyków sztuk walki i aktywności ruchowej na zajęcia karate kyokushin i crossfit

Trenerzy Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Sensei Skander Youssfi i Anna Kaczyńska-Youssfi zapraszają wszystkich sympatyków sztuk walki i aktywności ruchowej na zajęcia karate kyokushin i crossfit do nowo powstałej sekcji w Wysokiem Mazowieckiem. Treningi odbywają się w ZSZ na ul. Jagiellońskiej 4 w poniedziałki i środy, o godzinie 16.30 (karate) i 17.30 (crossfit).

Sekcja Karate w Wysokiem Mazowieckiem powstała w ubiegłym roku i działa bardzo aktywnie. W zeszłym sezonie karatecy brali udział w kilku turniejach karate, seminariach i obozach.

Grupa stale się rozwija i powiększa o nowych członków. Treningi prowadzi utytułowany zawodnik, magister sportu i wykwalifikowany trener karate Skander Youssfi.

Karate Kyokushin to propozycja dla osób w różnym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych. Karate uczy samoobrony, samodyscypliny, dodaje pewności siebie, wzmacnia ciało i psychikę.

Zambrowski Klub Karate daje możliwość startu w zawodach organizowanych przez Polski Związek Karate, Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Od 2016 roku Karate Kyokushin weszło w skład sportów Olimpijskich.

Sekcja Crossfit to program treningu siłowo-wytrzymałościowego, którego celem jest budowa sprawności fizycznej. Trening crossfit rozwija cechy motoryczne, które mają bardzo istotne znaczenie dla utrzymania funkcjonalności organizmu i poradzeniu sobie w czynnościach życia codziennego, jak również w sporcie na poziomie zawodowym.

Trenerzy zapraszają już od 3 września na zapisy (które trwają cały rok) każdego kto chce sprawdzić swoje możliwości.

zkkkwysmaz092018