środa, 20 czerwiec 2018 16:55

Zaproszenie na warsztaty modelowania druku 3D do Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem

rolteks112018

Zaproszenie na warsztaty modelowania druku 3D do Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem Photo by Ines Álvarez Fdez on Unsplash

Już 17 lipca w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem odbędą się zajęcia z modelowania druku 3D. Organizatorzy zapraszają do zapisywania się pod numerem telefonu 86 275 23 34.

Jak informuje Lider Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem Edyta Porowska: - Warsztaty poprowadzą niesamowicie inspirujący ludzie z FabLab Powered by Orange ze Stowarzyszenia Robisz.to. Prosimy, aby osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach zapoznały się z treściami zawartymi w poradnikach. Pomogą one wstępnie zapoznać się z programem Tinkercad, a zdobytą w ten sposób wiedzę będziemy rozwijać i poszerzać podczas trwania zajęć. W związku z tym, że chcielibyśmy jak najlepiej wykorzystać czas warsztatów i przekazać możliwie jak najwięcej wiedzy, w poniższym linku przygotowaliśmy wideo-poradniki dotyczące podstaw modelowania 3D w programie Tinkercad. Spotkania organizacyjne i szkolenie z oprogramowania odbędą się 13 i 16 lipca w Pracowni Orange. Finał warsztatów odbędzie się 17 lipca.

Link do poradników: https://www.youtube.com/channel/UCW4ffos6TdkIGxQqdz2YezA