piątek, 11 maj 2018 20:11

Blisko 200 osób szło w VI Marszu „Nordic Walking” w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto]

rolteks112018

Blisko 200 osób szło w VI Marszu „Nordic Walking” w Wysokiem Mazowieckiem [wideo/foto] foto: Patryk Wojtczuk

Po raz szósty studenci Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowali Marsz „Nordic Walking”. Tym razem do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu włączyło się blisko 200 osób.

-Celem dzisiejszego marszu jest, aby aktywnie spędzać czas, aby nie siedzieć przed telewizorem, albo nie patrzeć w sufitpowiedziała na rozpoczęcie Prezes UTW Marianna Kaczanowicz, która powitała wszystkich i życzyła przyjemnego marszu.

W marszu udział wzięli:

  • Grupa dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 1 i nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, drużyna harcerska „Zawisza” im. Szarych Szeregów w Wysokiem Mazowieckiem, uczniowie kl. III B z gimnazjum Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem, uczniowie z ZSZ im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem oraz oczywiście organizatorzy marszu, czyli Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wysokiem Mazowieckiem

Po odśpiewaniu hymnu seniora, w zwartej kolumnie uczestnicy marszu wyruszyli w drogę do „Echa Lasu”, gdzie przygotowywane było ognisko, grill oraz zabawa przy muzyce.

wideo: Joanna Wojtczuk