czwartek, 08 luty 2018 08:39

Jubileusz 10-lecia firmy MONOLIT

W dniu 26.01.2018 r. firma MONOLIT obchodziła Jubileusz 10-lecia swojego działania. Z tej okazji wydano uroczysty bankiet w Hotelu Odessa w Wysokiem Mazowieckiem. Firma MONOLIT na wydarzenie zaprosiła 300 gości, wśród nich klientów, przedstawicieli władz, partnerów handlowych, dostawców i pracowników.

Uroczystość poprowadzili popularna prezenterka telewizyjna Aleksandra Kostka i konferansjer Piotr Dzięcielski.

Podczas oficjalnej części wieczoru gości przywitał Właściciel firmy MONOLIT Pan Michał Godlewski, który przedstawił wizję rozwoju firmy oraz podziękował wszystkim gościom za obecność i dotychczasowe wsparcie.

Po części oficjalnej organizator zaprosił wszystkich obecnych na uroczystą kolację, która była okazją do wspólnego świętowania jubileuszu. Wydarzenie urozmaicił występ gwiazdy wieczoru zespółu BOYS.

Jubileusz był okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań.  Już niebawem firma MONOLIT będzie mogła pochwalić się kolejną wielkopowierzchniową halą produkcyjną o powierzchni około 5000 m2, dzięki czemu wielu mieszkańców naszego regionu będzie mogło znaleźć zatrudnienie na długie lata. Do realizacji założonych celów produkcyjnych jeszcze w tym roku planowany jest wzrost zatrudnienia o kolejne 50 osób.

(Artykuł sponsorowany)