openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

środa, 10 styczeń 2018 19:10

Uczniowie klasy mundurowej w wysokomazowieckiej Komendzie Policji

Uczniowie klasy mundurowej w wysokomazowieckiej Komendzie Policji foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

„Organizacja i zadania Policji” to temat spotkania wysokomazowieckich policjantów z uczniami klasy mundurowej miejscowego liceum ogólnokształcącego.

„Organizacja i zadania Policji” to temat przewodni wczorajszego spotkania wysokomazowieckich policjantów z uczniami klasy mundurowej miejscowego liceum ogólnokształcącego. Młodzież dowiedziała się jaką rolę odgrywa Policja oraz jakie zadania wykonuje w świetle obowiązujących przepisów prawa. Prowadząca spotkanie sierżanta sztab. Paulina Szablak podkreśliła, że Policja jest umundurowaną i uzbrojoną formację służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. To pierwsze w tym roku spotkanie wysokomazowieckich policjantów z uczniami klas mundurowych. W przyszłości planowane są już kolejne dotyczące innych zagadnień związanych ze służbą w Policji.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia