klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

piątek, 05 styczeń 2018 19:03

Wysokie Mazowieckie. Wspólnie na rzecz „Bezpiecznych Ferii 2018”

Wysokie Mazowieckie. Wspólnie na rzecz „Bezpiecznych Ferii 2018” foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych to temat przewodni spotkania wysokomazowieckich policjantów oraz przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wysokiem Mazowieckiem.

Dzisiaj w wysokomazowieckiej komendzie Policji odbyło się spotkanie funkcjonariuszy z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wysokiem Mazowieckiem. Jego celem było wspólne ustalenie działań prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych 2018. Szczególną uwagę zwrócono na zapewnienie bezpieczeństwa tym dzieciom, które z różnych przyczyn nie będą korzystać z zorganizowanych form zimowego wypoczynku i pozostaną w miejscu swojego zamieszkania.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia