klukowo2018karnw24

openmed2015b

wysMazow 22012018

002

niedziela, 31 grudzień 2017 10:11

Zambrów/Szepietowo. Policyjny pościg przez dwa powiaty za 39-latkiem [foto]

Zambrów/Szepietowo. Policyjny pościg przez dwa powiaty za 39-latkiem [foto] foto: czytelnicy

39-letni kierowca toyoty nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Zambrowie. Uciekając przed mundurowymi nie zważał na innych uczestników ruchu i obowiązujące przepisy. Policjanci, po pościgu na cztery radiowozy, zatrzymali uciekający pojazd dopiero w okolicy Szepietowa.

Ponad 20 kilometrów, drogami powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego, trwał pościg za 39-letnim kierowcą Toyoty Cariny. Do zambrowskich policjantów, w okolicy Wysokiego Mazowieckiego, dołączyły trzy nasze radiowozy. Pojazd bez powietrza w kołach oraz przedniej szyby udało się zatrzymać dopiero przed Szepietowem.

Wczoraj, 30 grudnia, około godziny 15:00 kierowca osobowej toyoty nie zatrzymał się do kontroli drogowej na jednej z ulic Zambrowa – informuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. Jadąc w kierunku Wysokiego Mazowieckiego nie reagował na na próby zatrzymania oraz sygnały dźwiękowe i świetlne. Przed Szepietowem, w okolicy przejazdu kolejowego, udało się zatrzymać pojazd, który próbując ominąć radiowóz lekko go uszkodził. Badanie alkomatem wykazało, że 39-letni kierowca był trzeźwy. W szpitalu została od niego pobrana krew do dalszych badań.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia