skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 09 styczeń 2017 19:29

Wygonił parę z malutkim dzieckiem na mróz. Poprosili o pomoc policję

Wygonił parę z malutkim dzieckiem na mróz. Poprosili o pomoc policję foto: Unsplash/pixabay.com

Młodzi rodzice z 14-miesięcznym dzieckiem przyjechali do znajomego mieszkającego w Wysokiem Mazowieckiem. Zostali zmuszeni do opuszczenia jego domu, gdy na zewnątrz panował siarczysty mróz. Nie mając się gdzie podziać, zadzwonili na policję. Dzięki działaniom funkcjonariuszy rodzina cała i zdrowa trafiła do Domu Opieki Społecznej.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: W minioną sobotę późnym wieczorem dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o pomoc od 21-letniej kobiety. Twierdziła, że wraz z 14-miesięcznym synem stoi na mrozie przy jednej z ulic w Wysokiem Mazowieckiem i nie ma gdzie się podziać. We wskazany rejon zostali natychmiast skierowani policjanci. Na miejscu ustalili, że 21-latka przyjechała wraz ze swoim 23-letnim partnerem i 14-miesięcznym synem z województwa mazowieckiego. W Wysokiem Mazowieckiem znajomy, który ich zaprosił miał pomóc im w znalezieniu mieszkania i pracy. W trakcie wizyty gospodarz wypędził ich z domu na mróz, odmawiając pomocy. Wyziębnięta i zrozpaczona kobieta prosiła o pomoc policjantów. Ze względu na bardzo silny mróz, wysokomazowieccy funkcjonariusze przywieźli całą trojkę do komendy Policji, udzielili pomocy, a następnie umieścili w Domu Opieki Społecznej.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia