skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24

lider2017czwartek, 05 styczeń 2017 19:54

Wspólnie na rzecz „Bezpiecznych ferii 2017”

Wspólnie na rzecz „Bezpiecznych ferii 2017” foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych to temat przewodni spotkania wysokomazowieckich policjantów oraz przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wysokiem Mazowieckiem.

Dzisiaj w wysokomazowieckiej komendzie Policji odbyło się spotkanie funkcjonariuszy z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wysokiem Mazowieckiem. Jego celem było wspólne ustalenie działań prewencyjnych, mających na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych 2017. Szczególną uwagę zwrócono na zapewnienie bezpieczeństwa tym dzieciom, które z różnych przyczyn nie będą korzystać z zorganizowanych form zimowego wypoczynku i pozostaną w miejscu swojego zamieszkania.

 

(foto/info: KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia