czwartek, 07 listopad 2019 17:23

Sokołowscy
Wysokomazowiecki24 wygrał turniej strzelecki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji! [foto] foto: KWP w Białymstoku

Wygraliśmy turniej strzelecki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku! Portal nasz reprezentowali Patryk Wojtczuk i Paweł Dąbrowski. Zawody odbyły się w dniu dzisiejszym (07.11) na policyjnej strzelnicy w Białymstoku.

Drużyny reprezentujące redakcje z całego województwa podlaskiego wzięły udział w turnieju strzeleckim o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Zawody odbyły się w dniu dzisiejszym (07.11) na policyjnej strzelnicy w Białymstoku. Tam, pod okiem instruktorów zawodnicy oddali strzały do tarcz z pistoletu maszynowego PM-98.

Najpierw była rozgrzewka, potem strzelanie na sucho i w końcu padła komenda "Uwaga - Ognia". Każdy z uczestników turnieju oddał 6 strzałów do tarcz, z odległości 25 metrów, w ciągu minuty.

W kwalifikacji indywidualnej bezkonkurencyjnym okazał się Adrian Kuźmiuk z redakcji Kuriera Porannego, II miejsce zajęła Beata Matyskiel również z redakcji Kuriera Porannego, a III miejsce przypadło Pawłowi Dąbrowskiemu reprezentującemu nasz portal.

Z kolei drużynowo najlepszą ekipą okazał się duet reprezentujący "Wysokomazowiecki24". Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna "TVP 3 Białystok", a podium uzupełnił "Kurier Podlaski Głos Siemiatycz".

Laureaci odebrali puchary i dyplomy z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza. Szef podlaskiej Policji pogratulował zwycięzcom celności współgrającej z precyzją oraz szybkością. Jednocześnie podziękował wszystkim uczestnikom turnieju za zaangażowanie oraz rywalizację fair play.