Wysokie Mazowieckie

W imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego serdecznie zachęcam do aplikowania o środki na scalanie gruntów. Pieniądze na ten cel można otrzymać z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) w ramach działania: „Inwestycje w środki trwałe”, podziałanie: Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa,…
Inwestycje przeprowadzone przez samorząd województwa podlaskiego w gminach Ciechanowiec, Sokoły, Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Kulesze Kościelne, Klukowo, Czyżew, Nowe Piekuty i Kobylin-Borzymy – rozmowa Jerzym Leszczyńskim, Marszałkiem Województwa Podlaskiego.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 11 października 2018 r.
"Twój syn miał wypadek, leży w szpitalu i potrzebuje…" - te słowa usłyszała między innymi 77-letnia mieszkanka gminy Sokoły, która wczoraj tuż po godzinie 13.00 odebrała telefon. Takie połączenia telefoniczne otrzymali także mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego oraz Szepietowa. Na szczęście rezolutni seniorzy nie dali się oszukać. Policja w dalszym ciągu ostrzega…
Ministerstwo Obrony Narodowej rozstrzygnęło konkurs ofert na budowę Ławek Niepodległości.  Dotację otrzyma 136 samorządów. Na liście miejsc wybranych przez MON, z powiatu wysokomazowieckiego, znalazło się jedynie Wysokie Mazowieckie.
środa, 10 październik 2018 11:25

UWAGA na maile z podpisem ZUS

Uwaga na wzmożoną aktywność oszustów, którzy chcą uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie wysyła maili do swoich klientów.
Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur osób oraz instytucji lub firm zasłużonych dla edukacji ekonomicznej.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (09.10) po południu w okolicach miejscowości Osipy-Lepertowizna. Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, kilkukrotnie dachował, po czym uderzył w drzewo.
Do 19 listopada internauci mogą głosować na świetlicę szkolną Kaskada przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem startującą w konkursie „Się gra się ma… Odlotowy Playroom!”.
Minister Sportu Witold Bańka odwiedził dzisiaj Wysokie Mazowieckie. Spotkał się z samorządowcami oraz obejrzał niedawno oddaną do użytku halę sportową przy Miejskim Zespole Szkół.
8 października 2018 roku podczas zmiany służby w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się niecodzienna ceremonia.
niedziela, 07 październik 2018 16:56

Zaproszenie na spotkanie z Beatą Kempą

Grzegorz Kapica, kandydat nr 4 do sejmiku województwa podlaskiego zaprasza na spotkanie z Panią Minister Beatą Kempą.