skok042017

openmed2015b

lider2017

Wysokie Maz.

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 20 kwietnia 2017 r.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert „Patriotyczne Śpiewanie”, który odbędzie się 3 maja 2017r.
W okresie świątecznego weekendu wysokomazowieccy policjanci na drogach powiatu ujawnili czterech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich mając prawie trzy i pół promila alkoholu w organizmie spowodował wypadek drogowy. Wszyscy kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.
Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jechał o 59 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.
Podlaska policja prowadzi nabór do służby w lokalnych jednostkach. W 2017 roku przyjęte zostaną łącznie 164 osoby. Nowi mundurowi pojawią się między innymi w Wysokiem Mazowieckiem.
sobota, 15 kwiecień 2017 17:29

Groby Pańskie w powiecie wysokomazowieckim

Wielka Sobota to przedostatni dzień Wielkiego Tygodnia, poprzedzający święto Zmartwychwstania. Tego dnia święcimy pokarmy oraz czuwamy przy Grobie Pańskim. Jest dniem wyciszenia i oczekiwania na przyjście Chrystusa.
Do pożaru stodoły i obory doszło wczoraj (13.04) w miejscowości Osipy-Lepertowizna w gminie Wysokie Mazowieckie. Spłonęły budynki gospodarcze, maszyny i płody rolne. Dodatkowo akcję ratowniczą utrudniały samochody osób postronnych, które zastawiły jedyną drogę dojazdową do gospodarstwa.
Nie masz jeszcze planów na długi majowy weekend? Mamy dla Ciebie propozycję. Już po świętach, tj. 28 kwietnia 2017r. (piątek) w godz.18.00-20.30 przeżyj niezwykłą taneczną przygodę w Wysokiem Mazowieckiem! Czterech wspaniałych prezenterów ZUMBA FITNESS porwie was do tańca w rytm gorących zumbowych hitów i sprawi, że spalicie mnóstwo poświątecznych kalorii!…
Policjanci wysokomazowieckiej drogówki prowadzili na drogach całego powiatu działania pn. "Zakupy nie zając - nie uciekną! Bezpiecznie dojdź/dojedź do celu". Funkcjonariusze w okresie przedświątecznym w ten sposób apelują o rozwagę na drodze wręczając elementy profilaktyczne z odblaskami.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 13 kwietnia 2017 r.
Strona 1 z 166

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia