wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Trailer Studniówki 2018 Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem.
Regionalna Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. św. Brata Alberta ma już za sobą ponad 20 lat funkcjonowania na rynku. Działalność Regionalnej SKOK koncentruje się głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, gdzie zlokalizowane są placówki Kasy. Celem Regionalnej SKOK jest propagowanie oszczędności i gospodarności, upowszechnianie idei finansowej samopomocy, kształtowanie umiejętności zarządzania…
19 lutego 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie, odbyła się druga w tym roku część uroczystości dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie (pierwsza część miała miejsce 9 lutego b.r.). Ze względu na dużą liczbę jubilatów, uroczystość została podzielona na dwie części.
Przy planowaniu wybudowania domu czy wykonania tak zwanej dobudówki należy najpierw zrobić przegląd dostępnych materiałów. Specjaliści pracujący w firmie Rolteks pomogą wybrać takie, które będą najlepsze i najtrwalsze . Wskażą również nieco tańsze alternatywy tam, gdzie jest to możliwe jak na przykład w przypadku układania fundamentów. Firma Rolteks posiada w swojej…
Zapraszamy do Centrum zielarsko - medycznego w nowej lokalizacji znajdującej się przy Rynku Józefa Piłsudskiego 77.
Policjanci wysokomazowieckiej komendy Policji biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Policjanci zachęcają osoby pokrzywdzone przestępstwem do skorzystania z możliwości uzyskania informacji bądź porady.
poniedziałek, 19 luty 2018 18:17

Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Ruszyła XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” kierowanego do osób prowadzących produkcyjną działalność rolniczą.
15  par zakochanych  w sporcie dzień walentynek spędziło na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem. Sensei Ania i Skander Youssfi z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z tej okazji przygotowali ćwiczenia w parach.
10 lutego na obiektach Zespól Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano XVII Turniej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Tenisie Stołowym.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 15 lutego 2018 r.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia