Wysokie Mazowieckie

Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli 37-letniego kierowcę, który jechał z nadmierną prędkością przez teren zabudowany. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, ponieważ już wcześniej zostało mu ono zatrzymane.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem spotkali się z uczniami Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem, aby porozmawiać o współczesnych formach niewolnictwa.
Spotkanie Saloniku Literackiego Czym skorupka za młodu nasiąknie... Czyli jak zrozumieć język młodzieży odbędzie się 29 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.
Boży Grób w liturgii katolickiej to miejsce, gdzie wystawia się Najświętszy Sakrament na zakończenie liturgii w Wielki Piątek. Symbolizuje ono grób Chrystusa.
Mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego przeszli w piątek ulicami miasta w tradycyjnej Drodze Krzyżowej. Procesja rozpoczęła się o godzinie 20:00.
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wydał we środę decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji dotyczącej budowy międzynarodowego gazociągu wysokiego ciśnienia Polska-Litwa na ostatnim już odcinku na terenie województwa podlaskiego. Ostatnia nitka gazociągu ma około 60 km i przebiegnie przez powiaty: siemiatycki i wysokomazowiecki.
15 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się szkolenie w zakresie współpracy strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej ze śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Było smacznie i… widowiskowo. Bo w finale Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Gotuj z klasą” mogli znaleźć się ci, którzy nie tylko świetnie gotują, ale także potrafią swoje dania estetycznie podać i ciekawie o nich opowiedzieć. Pod tym względem najlepiej w półfinale szkolnym (12 kwietnia) w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem…
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 18 kwietnia2019 r.
8 automatów do gier hazardowych zabezpieczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Urządzenia ujawnione zostały w dwóch nielegalnie działających salonach gier w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu.
W miniony weekend w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate. Zawody zostały zorganizowane przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele. W komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali…
Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z przedszkolakami, aby przypomnieć dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.