klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

poniedziałek, 08 styczeń 2018 19:17

Szepietowo. X Gminny Przegląd Jasełek [foto]

Szepietowo. X Gminny Przegląd Jasełek [foto] foto: GOK w Szepietowie

W niedzielę (07.01) w sali widowiskowej GOK w Szepietowie odbył się X Gminny Przegląd Jasełek.

Imprezę rozpoczął zimowy taniec w wykonaniu młodych artystów z koła teatralnego GOK w Szepietowie. Następnie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać występy dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, uczniów ze szkół z terenu gminy Szepietowo: Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Kościelnej, Szkoły Podstawowej w Wojnach Krupach oraz Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, którzy zaprezentowali dwa przedstawienia.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie składa gorące podziękowania wykonawcom i ich opiekunom za wzięcie udziału w przeglądzie. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii na stronie www.szepietowo.pl w zakładce Gminny Ośrodek Kultury.

(GOK w Szepietowie)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia