klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

czwartek, 07 grudzień 2017 17:08

Szepietowo. Potrącenie rowerzysty

Wczoraj (06.12) doszło do potrącenia rowerzysty w okolicy miejscowości Dąbrowa-Moczydły w gminie Szepietowo. Rannego mężczyznę zabrano do szpitala w Wysokiem Mazowieckiem.

W poniedziałek o godzinie 15:42 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Dąbrowa-Moczydły - informuje nasz portal st. bryg. TomaszSieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. W wyniku zderzenia samochód osobowy pozostał na prawy pasie, natomiast rowerzysta znajdował się na poboczu drogi, był przytomny, doznał złamania w obrębie podudzia. Rower znajdował się w przydrożnym rowie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, oświetleniu terenu akcji oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego do szpitala. Na czas dziań ratowniczych droga powiatowa była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez pobliską miejscowość. W działaniach udział brały zastęp JRG Wysokie Mazowieckie oraz zastęp OSP KSRG Dąbrowa-Moczydły.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia