skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 02 styczeń 2017 19:00

Od nowego roku dużo więcej pociągów

Od nowego roku dużo więcej pociągów foto: Wrota Podlasia wrotapodlasia.pl

Już od nowego roku zacznie obowiązywać nowa umowa samorządowa na wykonywanie przewozów kolejowych w regionie. Od stycznia będzie kursowało 68 krajowych pociągów REGIO, tj. o 23 pociągi więcej. Więcej pociągów będzie m.in. na trasie Białystok - Łapy, Białystok - Szepietowo czy Białystok - Sokółka

Większa liczba pociągów będzie widoczna na wszystkich trasach w województwie. Pojawią się nowe relacje pociągów REGIO, np. Białystok – Grajewo – Białystok, Szepietowo – Kuźnica Białostocka – Szepietowo, czy Białystok – Łapy.

Zostaje zachowane kolejowe połączenie międzynarodowe na Litwę, które cieszy się coraz większą popularnością. W dalszym ciągu, w weekendy będą kursowały cztery pociągi.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.przewozyregionalne.pl

 

(ifno/źródło:ak Wrota Podlasia/wrotapodlasia.pl)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia