skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24

lider2017wtorek, 27 grudzień 2016 19:30

Pożar drewnianego domu w pierwszy dzień świąt

W pierwszy dzień świąt doszło do pożaru domu drewnianego w miejscowości Pułazie-Świerże w gminie Szepietowo. Na szczęście nadpaliła się tylko część kotłowni.

Zgłoszenie wpłynęło do nas 25 grudnia o godzinie 01:59 - informuje nasz portal bryg. Zbigniew Zalewski Dowódca Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wyłączeniu zasilania elektrycznego budynku. Następnie wprowadzono 4 ratowników w aparatach ochrony dróg oddechowy z prądami gaśniczymi do palącego się pomieszczenia kotłowni i na poddasze budynku w celu zlokalizowania pożaru. Po zlokalizowaniu została rozebrana nadpalona cześć sufitu w kotłowni, którą wyniesiono i dogaszono poza budynkiem. W trakcie działań przewietrzono budynek za pomocą wentylatora. Kamerą termowizyjną sprawdzono pomieszczenia i poddasze budynku w celu wykluczenia ewentualnych zarzewi ognia. W akcji trwającej 1 godzinę i 12 minut udział brały 3 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i 3 zastępy z OSP KSRG Szepietowo i OSP KSRG Nowe Piekuty.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia