skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24

lider2017wtorek, 27 grudzień 2016 19:10

Groźne dachowanie w wigilijną noc

W sobotnią wigilię doszło do jednego zdarzenia drogowego na terenie naszego powiatu. W Dąbrowie-Moczydłach dachowała osobówka, którą podróżowało m.in. dziecko.

Zgłoszenie otrzymaliśmy 24 grudnia o godzinie 22:53 - informuje nasz portal bryg. Zbigniew Zalewski Dowódca Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej. W miejscowości Dąbrowa-Moczydły w gminie Szepietowo osobowy samochód zjechał do rowu, po czym przewrócił się na dach. Podróżowały nim 3 dorosłe osoby oraz jedno dziecko. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Następnie odłączyliśmy akumulator, po czym postawiliśmy samochód na kołach. Na miejsce przybyła również policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który zabrał do szpitala poszkodowaną kobietę z podejrzeniem złamania ręki.

W akcji udział brały 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i zastęp OSP KSRG Dąbrowa-Moczydły.

 O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia