skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 26 grudzień 2016 17:35

Nietypowe spotkanie opłatkowe szepietowskich Morsów [wideo/foto]

Nie straszna im lodowata woda i brzydka pogoda. Członkowie Morsów z Szepietowa ponownie spotkali się na tzw. glinkach, aby zażyć kąpieli oraz przełamać się opłatkiem.

W wigilię, 24 grudnia odbyło się kolejne w tym roku spotkanie Klubu Morsów z Szepietowa. Tym razem kąpieli w zimnej wodzie zażyło kilka osób. Pomimo lodowatej aury i temperatury powietrza w okolicy 0 stopni wszyscy tryskali humorem. Po wyjściu z wody był tradycyjny opłatek bożonarodzeniowy oraz gorące życzenia.

Klub Morsów z Szepietowa zaprasza do wspólnych kąpieli wszystkich mieszkańców powiatu. Jak sami mówią: każda rodzina z dziećmi, a także każda ekipa ze znajomymi mile widziana. Jeśli już się kąpiesz to zapraszamy do przyłączenia się. Jeśli chcesz spróbować - zrobić pierwszy raz - to my Ci to ułatwimy. Pomożemy, wytłumaczymy i zachęcimy, tak aby ta kąpiel nie była ostatnią.

Więcej informacji i kontakt do szepietowskich Morsów na oficjalnym fanpage https://www.facebook.com/SzepietowoMorsujeO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia