skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 20 grudzień 2016 18:52

„Świątecznie” w Dąbrówce Kościelnej [foto]

W świątecznej atmosferze w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Kościelnej odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Tym miłym akcentem uczniowie wprowadzili zgromadzoną publiczność w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych świąt jakimi jest Boże Narodzenie. W przepięknie udekorowanej sali znalazły się też przystrojone ozdobami choinki.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Szepietowie, dyrektorzy instytucji z terenu powiatu oraz nauczyciele emeryci. Nie zabrakło też nauczycieli, pracowników obsługi i licznie przybyłych rodziców uczniów.

Zebrani obejrzeli przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Świątecznie” przygotowane pod kierunkiem Barbary Wojtuń i Moniki Dąbrowskiej . Po części artystycznej i świątecznych życzeniach podzielono się opłatkiem.

Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło wspaniałych wigilijnych potraw. Spotkanie przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek - symbol chleba i wzajemnego przebaczenia oraz wspólne śpiewanie kolęd.

(B.W, D.W )O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia