skok032017 openmed2015b

lider2017poniedziałek, 19 grudzień 2016 18:56

Jasełka w Dąbrowie Moczydłach [foto]

Jasełka w Dąbrowie Moczydłach [foto] foto: OREW

15 grudnia 2016r. w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Dąbrowie Moczydłach odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe z udziałem zaproszonych gości, rodziców oraz wychowanków.

Po obejrzeniu pięknej i jakże wymownej pantomimy w wykonaniu wychowanków i pracowników OREW życzenia świąteczne przekazali Ks.kan. Andrzej Stypułkowski –proboszcz parafii św. Stanisława w Dąbrowie Wielkiej, Michał Gąsowski – zastępca burmistrza Szepietowa, Ewa Pruszyńska zastępca wójta gminy Nowe Piekuty oraz Iwona Kalinowska dyrektor PCPR w Wysokiem Mazowieckiem, która przekazała również serdeczne życzenia od pana starosty i wicestarosty wysokomazowieckiego. Było również dzielenie się opłatkiem oraz degustacja wigilijnych potraw.

 

(foto/info:OREW)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia