poniedziałek, 28 maj 2018 17:14

"Chemia w Rolnictwie" konkurs plastyczny organizowany przez Grupę Azoty

rolteks112018

"Chemia w Rolnictwie" konkurs plastyczny organizowany przez Grupę Azoty foto: Trans-Rol

Firma TRANS-ROL Państwa Grażyny i Andrzeja Remisiewicz nagrodziła, w kooperacji z Grupą Azoty, laureatów kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Chemia w rolnictwie”.

Firma TRANS-ROL jako autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty, największego krajowego producenta nawozów, umożliwiła udział w konkursie Szkole Podstawowej w Bruszewie oraz Szkole Podstawowej w Poświętnem. Dzieci przygotowały prace plastyczne poświęcone obecności produktów Grupy Azoty w rolnictwie. Grupa Azoty i jej dystrybutorzy cenią sobie i dążą do wzmacniania relacji nie tylko z odbiorcami nawozów, ale również społecznościami w skład których wchodzą rolnicy i ich dzieci. Konkurs uświadamia najmłodszym członkom wiejskiej wspólnoty zależności między produktami Grupy Azoty, a życiem codziennym i bezpieczną pracą w gospodarstwie.

W dniu 24 maja, podczas spotkań w Szkołach w Bruszewie i w Poświętnem Andrzej Remisiewicz wraz z pracownikami przekazał laureatom nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy najmłodszym, ich rodzicom i opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów.

28052018tr

(info: Trans-Rol)