czwartek, 01 luty 2018 21:14

Choinkowy Bal Karnawałowy w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach

rolteks112018

Choinkowy Bal Karnawałowy w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach foto: CKB

W piątkowe popołudnie, 26 stycznia 2018 r., odbył się długo wyczekiwany Choinkowy Bal Karnawałowy w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach.

W tym dniu sala widowiskowa ośrodka zapełniona była dziećmi w pięknych i kolorowych strojach. Młodzi uczestnicy balu przebrani byli za bohaterów znanych bajek. Spotkać można było wróżki, królewny, piratów, policjantów, kwiatuszka, Iron-Mana, Batmana i wiele, wiele innych.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: tańce integracyjne, zabawa z chustą, taniec z bykiem-maskotką, wybór króla i królowej balu, wykręcanie balonów, dyskoteka, losowanie nagród, itp.

Dyrektor i pracownicy CKB w Sokołach zaskoczyli uczestników miłą niespodzianką – odbyło się losowanie cennych nagród spośród osób z najlepszym przebraniem. Nie obyło się również bez nagrody publiczności, której decyzją najlepszym strojem dziewczęcym okazała się piratka, zaś chłopięcym – zombie/kościotrup.

Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale i wyszły z uśmiechami na twarzach. Organizatorzy dziękują za obecność, a rodzicom i opiekunom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Galeria zdjęć -->> www.sokoly.pl/images/2018/bal-choinkowy/index.html

(źródło: CKB w Sokołach)