klukowo2018karnw24

openmed2015b

wysMazow 22012018

002

niedziela, 17 grudzień 2017 20:08

Prawie 10-metrowa choinka stanęła przed remizą w Sokołach [foto]

Prawie 10-metrowa choinka stanęła przed remizą w Sokołach [foto] foto: OSP Sokoły

Druhowie z Sokół przygotowują się do świąt. Wczoraj, przed budynkiem remizy, ustawiono blisko 10-metrową choinkę. Za świąteczne ozdoby odpowiedzialna była młodzież z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Sokołach.

Jak piszą sami strażacy na swojej stronie internetowej: W dniu 16.12 miała miejsce zbiórka w naszej OSP, którą rozpoczęliśmy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia 2017. Strażacy z Jednostki Operacyjno-Technicznej OSP Sokoły udali się, aby przygotować i przetransportować przed budynek remizy drzewko, zaś młodzież z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zajęła się ustawieniem i przystrojeniem drzewka. W tym roku, dzięki uprzejmości Pana Radka Bednarskiego i jego rodziny z Kruszewa Brodowa, otrzymaliśmy piękne i wysokie drzewo, którego wysokość wynosi 9,5 m. W tym momencie jako strażacy, chcemy serdecznie podziękować za życzliwość i przekazanie tak wysokiego i okazałego drzewa, które wniesie dodatkowy urok do naszej miejscowości i naszej remizy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w inicjatywę świątecznych przygotowań. Życzymy wszystkim serdecznej atmosfery na ostatni tydzień przygotowań do świąt Bożego Narodzenia 2017.

Fotorelacja dostępna na stronie jednostki -> www.sokoly.osp.org.pl/index.php/galeria/

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia