skok042017

openmed2015b

lider2017środa, 11 styczeń 2017 20:08

Wyziębiony i pijany 47-latek leżał w śniegu

Wyziębiony i pijany 47-latek leżał w śniegu foto: pixabay.com

Interwencja wysokomazowieckich policjantów, patrolujących ulice Sokół, uchroniła nietrzeźwego mężczyznę przed zamarznięciem. Mocno wychłodzony 47-latek trafił pod opiekę rodziny.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: Wczoraj wieczorem wysokomazowieccy policjanci patrolując ulice Sokół zauważyli leżącego na śniegu i mocno wyziębniętego mężczyznę. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy i ustalili, że jest to 47-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Sokoły. Mężczyzna był mocno wyziębiony, nie był w stanie o własnych siłach utrzymać się na nogach. Najprawdopodobniej alkohol tak go zmorzył, że nie zdając sobie sprawy z zagrożenia położył się na śniegu. Policjanci odwieźli 47-latka do jego miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie. Gdyby nie szybka i zdecydowana pomoc mundurowych mogłoby dojść do tragedii.

Policjanci apelują! Niskie temperatury w połączeniu z alkoholem mogą być zgubne w skutkach. "NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI", nasz jeden telefon może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. W przypadku zauważenia osób narażonych na zamarznięcie, jak najszybciej zgłośmy ten fakt dzwoniąc na numer alarmowy 112, Policję 997.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia