skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 09 styczeń 2017 19:09

Dzielnicowy z Sokół uratował mężczyznę przed zamarznięciem

Dzielnicowy z Sokół uratował mężczyznę przed zamarznięciem foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Piątkowe popołudnie mogło skończyć się tragicznie dla 67-letniego mężczyzny, którego śpiącego w opuszczonej stodole odnalazł dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: W miniony piątek po południu, dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach z uwagi na utrzymujące się niskie temperatury, prowadził intensywne działania prewencyjne „Nie bądźmy obojętni”. Sprawdzał miejsca gdzie mogły przebywać osoby narażone na zamarznięcie. W opuszczonej, starej stodole, znajdującej się na koloni jednej z wsi w gminie Kulesze Kościelne odnalazł śpiącego, nietrzeźwego mężczyznę. 67-latek leżał na stercie siana, przykryty workami. Z uwagi na stan mężczyzny oraz fakt, że na dworze panowała bardzo niska temperatura, odnalezionemu mężczyźnie została udzielona pomoc.

Wysokomazowieccy policjanci apelują! Niskie temperatury w połączeniu z alkoholem mogą być zgubne w skutkach. "NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI", nasz jeden telefon może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. W przypadku zauważenia osób narażonych na zamarznięcie, jak najszybciej zgłośmy ten fakt dzwoniąc na numer alarmowy 112, Policję 997, Pogotowie Ratunkowe – 999 lub 800 444 989 Infolinię Wojewódzkiego Centrum zarządzania Kryzysowego.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia