skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 31 październik 2016 16:41

"Wieczór Filmowy dla dzieci" w Sokołach [foto]

"Wieczór Filmowy dla dzieci" w Sokołach [foto] foto: GOK w Sokołach

Wyjątkową atrakcję najmłodszym mieszkańcom gminy Sokoły zorganizował w piątek Gminny Ośrodek Kultury. O 20:00 rozpoczął się w sali widowiskowej GOKu "Wieczór Filmowy dla dzieci".

W piątek dzieci z gminy Sokoły mogły pójść spać wyjątkowo późno. Wszystko to za sprawą "Wieczoru Filmowego dla dzieci", który po raz kolejny zorganizował Gminny Ośrodek Kultury. Najmłodsi - wyposażeni w karimaty, koce i dmuchane materace - obejrzeli wspólnie trzy filmy: „Megomocny”, „Gnomeo i Julia” i „Niania McPhee”. Możliwość przebywania w GOK w niecodziennych godzinach zgromadziła w sali widowiskowej wielu widzów.

Oczywiście nie jest to ostatnia taka propozycja dla najmłodszych. Już dziś Gminny Ośrodek Kultury w Sokołach zachęca do przekazywania propozycji (tytuł filmu, data i godzina seansu, grupa odbiorców) na kolejne pokazy filmowe – osobiście, telefonicznie: 86 476-31-78, 519-150-180 lub na adres e-mail: goksokoly@wp.pl.

foto: GOK w SokołachO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia