skok042017

openmed2015b

lider2017środa, 05 październik 2016 18:08

Pożar na polu kukurydzy! Płonął kombajn

Pożar na polu kukurydzy! Płonął kombajn foto:jackal211/pixabay.com

Wczoraj około południa doszło do pożaru kombajnu koszącego kukurydzę. W godzinnej akcji gaszenia maszyny udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 11:37 - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. W miejscowości Kowalewszczyzna w gminie Sokoły na polu zapalił się kombajn koszący kukurydzę. W chwili przybycia pierwszych zastępów ogień wydostawał się już z części komory silnika oraz komory młocarni. Operator znajdował się na polu z dala od palącej się maszyny. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu wody. Odłączono też dopływ prądu z akumulatorów oraz dogaszono tlące się pozostałości wewnątrz kombajnu. W działaniach trwających 1 godzinę udział brały JRG Wysokie Mazowieckie i OSP KSRG Sokoły.

 O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia