środa, 03 kwiecień 2019 20:19

Zakłady bukmacherskie - jak wybierać? jak grać?

swsystem2 Sokołowscy

Zakłady bukmacherskie cieszą się wśród kibiców sportowych (i nie tylko) coraz większą popularnością. Dla wielu miłośników piłki nożnej, tenisa, boksu czy MMA obstawianie wyników walk to dodatkowy "smaczek" podnoszący temperaturę rozgrywek. Wiele osób traktuje zakłady bukmacherskie jak dobrą zabawę, inni traktują je jako możliwość dodatkowego dochodu. Niezależnie od tego, co tobą kieruje, warto nie tylko mądrze grać, ale i wybierać bukmachera.

1. Legalni bukmacherzy
2. Jak wybierać zakłady bukmacherskie?
3. Jak grać?

Legalni bukmacherzy

Nowa ustawa hazardowa, która została w Polsce wprowadzona jakiś czasu doprowadziła do całkowitego przekomponowania branży bukmacherskiej. Stało się to z korzyścią dla graczy, ponieważ z rynku właściwie zupełnie wyeliminowano nieuczciwych bukmacherów oraz takich, których siedziby mieściły się w dalekich i trudno dostępnych zakątkach świata. Dzięki temu gracze mogą być pewni, że w razie dyskusyjnej sytuacji lub wątpliwości będą mogli się zwrócić bezpośrednio do bukmachera, który swoją działalność (i siedzibę) ma na terenie Polski. W tej chwili na rynku funkcjonuje kilkunastu bukmacherów, którzy coraz lepiej sobie radzą. Zadziwia szczególnie sukces młodych bukmacherów, którzy potrafili do siebie przyciągnąć (i zatrzymać) całą rzeszę graczy.

Jak wybierać zakłady bukmacherskie

Wybierając bukmachera w pierwszej kolejności należy oczywiście zwrócić uwagę na zakres jego oferty. Dostępność interesujących gracza zakładów to przecież podstawa. Nie warto więc skupiać się od razu na bonusach i promocjach bukmacherskich, ale zwrócić uwagę na dostępność tych rozgrywek, które chcesz obstawiać. Są oczywiście bukmacherzy, u których bogata oferta zakładów idzie w parze z ciekawymi bonusami, natomiast nie zawsze tak jest. Oczywiście zakłady bukmacherskie kuszą wieloma różnymi promocjami i bonusami. Szczególnie atrakcyjne są te powitalne, które przy wpłatach odpowiedniej wysokości pozwalają się cieszyć zauważalnym zwiększeniem środków dostępnych na grę. Ponadto, gracze mogą liczyć na promocyjne kupony. Część bukmacherów dość mocno angażuje się w sponsoring sportowy, co również wiąże się z dodatkowymi atrakcjami dla graczy. Te wszystkie aspekty warto uwzględniać przy wyborze bukmachera, natomiast podstawą wyboru zawsze powinna być oferta samych zakładów.

Jak grać?

Zakłady bukmacherskie to emocjonująca i przez to wciągająca rozrywka. Za każdym razem trzeba jednak pamiętać o rozsądku. Obstawiać należy przede wszystkim te rozgrywki, o których dysponuje się wiedzą, które się śledzi. Oczywiście można ryzykować, dobrze tylko aby to ryzyko miało jakieś podstawy. Umiejętnie należy również kontrolować wydatki na zakłady.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)