skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24 (2)

lider2017piątek, 12 sierpień 2016 20:49

Ukradł alkohol - został zatrzymany w pościgu

Ukradł alkohol - został zatrzymany w pościgu foto: KWP w Białymstoku

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali w pościgu, na ulicy Warszawskiej sprawcę kradzieży rozbójniczej. 19-latek kilka minut wcześniej ukradł 2 butelki alkoholu w jednym z pobliskich sklepów. Teraz postępowaniem złodzieja zajmie się sąd.

Wczorajszego popołudnia policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali w pościgu sprawcę kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna wziął ze sklepu 2 butelki alkoholu o wartości ponad 100 zł, po czym wyszedł z lokalu nie płacąc za towar. Widziała to kasjerka, która natychmiast powiadomiła o tym fakcie ochroniarza. Ten wybiegł na zewnątrz budynku, ale nikogo już nie był. Wówczas przejrzał monitoring, który umożliwił ustalenie wyglądu złodzieja. W pewnym momencie ochroniarz wyszedł na zewnątrz i rozpoznał mężczyznę uwidocznionego na nagraniach monitoringu. Natychmiast podbiegł do niego i chciał zmusić do wejścia do sklepu, z którego chwilę wcześniej ukradł towar. Doszło między nimi do szarpaniny podczas której młody człowiek uderzył ochroniarza szklaną butelką w głowę i zaczął uciekać. W międzyczasie informacja o całym zdarzeniu trafiła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Ten nadał komunikat dla wszystkich patroli znajdujących się na terenie miasta. Jeden z nich momentalnie wypatrzył uciekającego sprawcę i natychmiast ruszył za nim w pościg. Na wysokości ulicy Warszawskiej policjanci dogonili i zatrzymali młodego mężczyznę. Jak się okazało za całe zdarzenie odpowiadał 19-letni mieszkaniec Białegostoku. Młody człowiek był pod wpływem alkoholu, miał w organizmie ponad pół promila. Noc spędził w policyjnym areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

źródło – KMP w BiałymstokuO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia