skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 08 sierpień 2016 17:40

O krok od tragedii

O krok od tragedii foto: KWP w Białymstoku

Zambrowscy policjanci uratowali tonącego w miejskim zalewie mężczyznę. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mundurowych nie doszło do tragedii.

Wczoraj około godziny 22:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został poinformowany o mężczyźnie, który idąc brzegiem zalewu miejskiego prawdopodobnie stracił równowagę i wpadł do wody, po czym zaczął się topić. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli wystające z wody tylko ubranie. Obaj bez zastanowienia wskoczyli do wody i podpływając do tonącego mężczyzny natychmiast wyciągnęli go na brzeg. Okazało się, że był już nieprzytomny więc rozpoczęli jego reanimację. Po chwili na miejsce przyjechała także straż i pogotowie. Na szczęście 53-letniemu mieszkańcowi Zambrowa udało się przywrócić funkcje życiowe. Został on przewieziony do szpitala. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji mundurowych nie doszło do tragedii.

Zambrowscy policjanci ponownie apelują o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą. Policyjne dane pokazują, że to wciąż właśnie osoby nietrzeźwe toną najczęściej.

 

źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie/podlaska.policja.gov.plO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia