wtorek, 23 październik 2018 07:17

Wyniki głosowania do Rady Gminy w Nowych Piekutach

rolteks201804

11 mandatów uzyskał Komitet Wyborczy Wyborców Marka Kaczyńskiego, 2 mandaty Komitet Wyborczy Wyborców Jedność i Samorządność oraz po jednym mandacie uzyskały Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Kruszewskiego i Komitet Wyborczy Wyborców Anny Niemyjskiej.

Mandaty radnych zdobyli:

KOZŁOWSKI Wiesław, RADZISZEWSKI Andrzej, POGORZELSKA Eugenia, FALKOWSKI Robert Stanisław, ZARĘBA Witold, NIEMYJSKA Anna, ŻOCHOWSKI Artur, MARKOWSKI Wiesław, KUNICKI Krzysztof, ŚLIWOWSKI Daniel, BRZOZOWSKI Wiesław, BRZOZOWSKI Kazimierz, JABŁOŃSKI Czesław, DRĄGOWSKI Jacek, GRODZKI Leszek

  1. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KACZYŃSKIEGO 1 095 głosów (51.24%) – 11 mandatów
  2. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ 701 głosów (32.80%) – 2 mandaty
  3. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRUSZEWSKIEGO 272 głosów (12.73%) – 1 mandat
  4. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY NIEMYJSKIEJ 69 głosów (3.23%) – 1 mandat

 

Nr 1
Hodyszewo, Jośki

  1. KOZŁOWSKI Wiesław, 51 lat Jośki (41.30% / 57 głosów)
  2. JANKOWSKI Eugeniusz, 53 lata Hodyszewo (36.23% / 50 głosów)
  3. SIENKIEWICZ Marek, 33 lata Hodyszewo (22.46% / 31 głosów)

 

Nr 2
Skłody-Przyrusy, Koboski, Krasowo-Siódmaki, Piekuty-Urbany

  1. RADZISZEWSKI Andrzej, 58 lat Skłody – Przyrusy (39.01% / 55 głosów)
  2. RADZISZEWSKI Piotr, 29 lat Sklody – Przyrusy (31.91% / 45 głosów)
  3. ŁUPIŃSKI Tomasz, 33 lata Piekuty – Urbany (29.08% / 41 głosów)

 

Nr 3
Nowe Piekuty

  1. POGORZELSKA Eugenia, 58 lat Nowe Piekuty (34.04% / 48 głosów)
  2. ŻELAZNA Barbara, 50 lat Nowe Piekuty (33.33% / 47 głosów)
  3. SACHAJKO Edward, 64 lata Nowe Piekuty (32.62% / 46 głosów)

 

Nr 4
Łopienie-Jeże, Łopienie-Zyski

  1. FALKOWSKI Robert Stanisław, 47 lat Łopienie – Jeże (61.15% / 85 głosów)
  2. ZIMNOCH Franciszek Andrzej, 64 lata Łopienie – Zyski (30.94% / 43 głosy)
  3. BRZOZOWSKI Karol Paweł, 28 lat Łopienie – Zyski (7.91% / 11 głosów)

 

Nr 5
Łopienie-Szelągi, Stokowisko, Pruszanka Mała

  1. ZARĘBA Witold, 69 lat Stokowisko (58.21% / 78 głosów)
  2. GOŁĘBIEWSKA Małgorzata, 45 lat Łopienie – Szelągi ( 41.79%/ 56 głosów)

 

Nr 6
Kostry-Litwa, Kostry-Noski

  1. NIEMYJSKA Anna, 40 lat Kostry – Litwa (45.39% / 69 głosów)
  2. OLĘDZKA Justyna, 40 lat Kostry – Noski (28.95% / 44 głosy)
  3. NYSZTOR Justyna, 39 lat Kostry – Noski (19.08% / 29 głosów)
  4. KRYŃSKA Katarzyna Anna, 33 lata Kostry – Noski (6.58% / 10 głosów)

 

Nr 7
Skłody Borowe, Nowe Żochy, Stare Żochy

  1. ŻOCHOWSKI Artur, 37 lat Stare Żochy (63.45% / 92 głosy)
  2. SASINOWSKI Kamil, 33 lata Nowe Żochy (36.55% / 53 głosy)

 

Nr 8
Krasowo-Częstki, Krasowo-Wólka, Wierzbowizna

  1. MARKOWSKI Wiesław, 53 lata Krasowo –Częstki (43.24% / 64 głosy)
  2. JANKOWSKI Tadeusz, 51 lat Krasowo – Częstki (31.08% / 46 głosów)
  3. KRUSZEWSKI Grzegorz, 48 lat Krasowo – Częstki (25.68% / 38 głosów)
  4. Krasowo-Częstki, Krasowo-Wólka, Wierzbowizna

 

Nr 9
Krasowo Wielkie, Tłoczewo

  1. KUNICKI Krzysztof, 45 lat Krasowo Wielkie (48.77% / 79 głosów)
  2. MARKOWSKI Artur, 39 lat Krasowo Wielkie (25.93% / 42 głosy)
  3. JANKOWSKA Joanna, 44 lata Tłoczewo (25.31% / 41 głosów)

 

Nr 10
Markowo-Wólka, Nowe Rzepki, Lendowo-Budy

  1. ŚLIWOWSKI Daniel, 27 lat Markowo – Wólka (38.26% / 44 głosy)
  2. PIEKUTOWSKI Marek, 54 lata Markowo – Wólka (38.26% / 44 głosy)
  3. WYSZYŃSKA Karolina, 25 lat Nowe Rzepki (23.48% / 27 głosów)

 

Nr 11
Jabłoń-Dąbrowa, Jabłoń-Śliwowo

  1. BRZOZOWSKI Wiesław, 62 lata Jabłoń – Śliwowo (67.42% / 89 głosów)
  2. ŚLIWOWSKI Mirosław, 35 lat Jabłoń – Dąbrowa (32.58% / 43 głosy)

 

Nr 12
Jabłoń-Jankowce, Jabłoń-Piotrowce

  1. BRZOZOWSKI Kazimierz, 64 lata Jabłoń - Jankowce (57.14% / 112 głosów)
  2. JABŁOŃSKI Zbigniew, 54 lata Jabłoń – Jankowce (42.86% / 84 głosy)

 

Nr 13
Jabłoń-Spały, Jabłoń-Zarzeckie, Jabłoń-Markowięta, Jabłoń-Dobki, Jabłoń-Zambrowizna

  1. JABŁOŃSKI Czesław, 66 lat Jabłoń – Markowięta (77.91% / 134 głosy)
  2. ŁUNIEWSKA Teresa, 55 lat Jabłoń- Zarzeckie (22.09% / 38 głosów)

 

Nr 14
Jabłoń Kościelna-ul. Dobkowska, ul. Kolejowa, ul. Krótka

  1. DRĄGOWSKI Jacek, 39 lat Jabłoń Kościelna (85.59% / 95 głosów)
  2. JABŁOŃSKI Krzysztof, 35 lat Jabłoń Kościelna (14.41% / 16 głosów)

 

Nr 15
Jabłoń Kościelna-ul. Cmentarna, ul. Mazowiecka, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Rynek Kościelny, ul. Sokołowska, ul. Sadowa, ul. Zielona

  1. GRODZKI Leszek, 42 lata Jabłoń Kościelna (78.38% / 87 głosów)
  2. PAŃKO Jerzy, 56 lat Jabłoń Kościelna (21.62% / 24 głosy)