czwartek, 14 czerwiec 2018 13:33

Baśniowy Gaj w Jabłoni Kościelnej. Przedszkole na Medal

Punkt Przedszkolny „Baśniowy Gaj” w Jabłoni Kościelnej zajął I miejsce w plebiscycie Przedszkole na Medal zorganizowanym przez białostockie gazety, uzyskując tytuł: PRZEDSZKOLE ROKU 2018 w powiecie wysokomazowieckim.

Oprócz dyplomu i prestiżowego tytułu placówka otrzymała voucher na promocję przedszkola na łamach gazet organizujących plebiscyt o wartości 3000 zł oraz zajęcia prowadzone przez Mobilną szkołę tańca PAARO. Jednak, jak mówią sami pracownicy „Baśniowego Gaju”, największą nagrodą jest ogromna satysfakcja i poczucie, że praca na rzecz przedszkola została doceniona.

6 czerwca dyrektor Andrzej Olędzki wziął udział w uroczystej gali wręczenia nagród w plebiscycie "Przedszkole na Medal 2018", która odbyła się w NWSP w Białymstoku.

Dyrekcja i pracownicy przedszkola „Baśniowy Gaj” dziękują za nominację, za oddane głosy, za wielki entuzjazm i emocje, które udzieliły się nam wszystkim. To zwycięstwo jest zasługą nas wszystkich, ale przede wszystkim rodziców oraz przyjaciół i sympatyków przedszkola „Baśniowy Gaj”.