poniedziałek, 28 maj 2018 19:02

Roztańczone Nowe Piekuty! Potańcówka dla mam [wideo/foto]

Potańcówka z okazji Dnia Matki "Zatańcz z mamą" odbyła się w ubiegłą sobotę w gminie Nowe Piekuty. Imprezę zorganizowano na placu rekreacyjnym zlokalizowanym przy miejscowości Krasowo-Siódmaki.

Wyjątkowo bogaty program zapewnili uczestnikom sobotniej majówki (26.05) organizatorzy. Starsi oraz młodsi uczestnicy zabawy, pod okiem instruktorki Pani Doroty Frasumkiewicz, mogli nauczyć się skocznych tańców ludowych. Na mamy czekała też makijażystka Pani Monika Busma, która profesjonalnie malowała mamy oraz udzielała porad. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny "Czyja to mama", w którym dzieci rysowały swoje mamy, po czym te musiały zgadnąć, który obrazek ją przedstawia.

Porywającą do tańca muzykę na żywo zapewnił Pan Andrzej Rybicki z córką Kasią, natomiast chór GOK Nowe Piekuty "Swojskie melodie" zaprezentował repertuar dla mam oraz piosenki ludowe.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji majowej potańcówki Stowarzyszeniu Pomocy Szansa w Kostrach Noskach, Fundacji Larus, Sołectwu Nowe Piekuty oraz OSP Nowe Piekuty.

Wideo jest zapisem transmisji na żywo z naszego fanpage (www.facebook.com/wysmaz)
Przepraszamy, niestety jakość transmisji uzależniona była od szybkości internetu :(

 

foto: w24 i Ania