openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

piątek, 16 luty 2018 16:40

Turniej „Bezpieczeństwo przede wszystkim” w Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach

W Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach odbył się turniej pn. „Bezpieczeństwo przede wszystkim – Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Głównym celem konkursu była promocja pozytywnego i właściwego wykorzystania internetu.

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach, odbył się turniej pn. „Bezpieczeństwo przede wszystkim – Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Wysokomazowieccy policjanci byli współorganizatorami tego konkursu. W turnieju brali udział uczniowie klas IV- VI szkoły podstawowej oraz II i III klasy gimnazjalne. Ideą konkursu była promocja pozytywnego wykorzystania Internetu, zapobieganie niepokojącym zjawiskom: cyberprzemocy, ksenofobii, kształtowanie postawy szacunku, jako wartości, bez której nie można zbudować zrozumienia, zaufania i tolerancji. Uczestnicy turnieju mieli za zadanie przygotować plakat nt. „Bezpieczeństwo w Sieci” oraz dwa rysunki ikon internetowych. Następnie trzyosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy zmagały się ze sobą w zawodach sportowych i konkursie dotyczącym bezpieczeństwa w szkole, sieci i w ruchu drogowym. Rywalizacja była bardzo zacięta, a różnice punktowe decydujące o kolejności miejsc - minimalne. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali elementy odblaskowe.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem/foto: KPP i A.O.)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia