wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

wtorek, 30 styczeń 2018 19:55

Nowe Piekuty. Bezpieczne ferie z komputerem

Nowe Piekuty. Bezpieczne ferie z komputerem foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci, spotkali się z dziećmi w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowych Piekutach. W ramach cyklu spotkań dotyczących „Bezpiecznych ferii 2018” opowiadali o tym, jak bezpiecznie korzystać z komputera.

Dzisiaj (30.01) wysokomazowieccy policjanci odwiedzili Gminnym Ośrodku Kultury w Nowych Piekutach, gdzie w ramach działań „Bezpieczne ferie 2018”, spotkali się z dziećmi by opowiedzieć o bezpieczeństwie. Głównym tematem wizyty był Internet. Funkcjonariusze zwracali uwagę, że każdy ma prawo korzystać z zasobów sieci internetowej, pamiętając jednak o szanowaniu i respektowaniu praw innych jej użytkowników. Policjanci przedstawili dzieciom film i omówili każdą z sytuacji, w której nieostrożne obchodzenie się z Internetem, a także nieodpowiedzialne zachowanie jego użytkowników, może być przyczyną zagrożenia lub narażeniem na konflikt z prawem. Na koniec, mundurowi zalecali, aby z Internetu korzystać rozważnie, a każdą pozyskaną informację sprawdzać i potwierdzać w innych źródłach. W trakcie dzisiejszego spotkania dzieci rozwiązywały quizy związane z bezpieczeństwem w czasie zimowego wypoczynku. Na zakończenie każde dziecko otrzymało od policjantów drobny upominek.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia