wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

czwartek, 18 styczeń 2018 18:51

Nowie Piekuty. Wypadek szkolnego autobusu. Troje dzieci trafiło do szpitala [foto]

Nowie Piekuty. Wypadek szkolnego autobusu. Troje dzieci trafiło do szpitala [foto] foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Troje dzieci trafiło na obserwację do szpitala po zderzeniu autobusu szkolnego z ciężarówką. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano w okolicach miejscowości Skłody Borowe w gminie Nowe Piekuty.

Autobus wiózł dwanaścioro dzieci do szkoły w Nowych Piekutach. Jechały też dwie osoby dorosłe.

Dzisiaj, około godziny 8:00 dyżurny wysokomazowieckiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu przewożącego dzieci w miejscowości Skłody Borowe w gminie Nowe Piekuty - informuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. Wysokomazowieccy policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 44-letni kierowca autobusu próbował wykonać manewr skrętu w lewo. Niestety nie zdołał wyhamować i pojechał prosto przejeżdżając drogę. Cofając został uderzony w tył przez pojazd ciężarowy kierowany przez 35-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia rannych zostało troje dzieci w wieku 8, 13 i 14 lat, które zostały zabrane do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia