skok032017 openmed2015b

lider2017czwartek, 22 grudzień 2016 19:09

Przegląd kolęd w Zespole Szkół w Jabłoni Kościelnej

Przegląd kolęd w Zespole Szkół w Jabłoni Kościelnej foto: ZS w Jabłoni Kościelnej

21.12 (środa) w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelne odbył się przegląd utworów świątecznych: „Hej kolęda, kolęda, hej kolędy to czas”.

Dzieci z oddziału zerowego, klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej oraz uczennice z gimnazjum zaprezentowali wybrane przez siebie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Łącznie zaprezentowało się 26 wokalistów.

Każdy uczestnik solidnie przygotował się do występu, dzięki czemu bardzo miły odbiór występów stworzył nam prawdziwą „magię” nadchodzących świąt. Można było posłuchać naszych polskich, starszych i nowszych kolęd takich jak: "Wśród nocnej ciszy", "Przybieżeli do Betlejem", "Jezus malusieńki", "W żłobie leży" itp., oraz innych utworów świątecznych: "Pastorałka anielska", "Kolędowa nocka", "Mario, czy już wiesz?".

Wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz świąteczne upominki. Jeszcze raz dziękujemy im za zaangażowanie i umilenie nam przedświątecznego „zamieszania”.

(Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia