skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 13 grudzień 2016 19:48

„Działaj zanim będzie za późno” w Jabłoni Kościelnej [foto]

„Działaj zanim będzie za późno” w Jabłoni Kościelnej [foto] foto: ZS w Jabłoni Kościelnej

Wielki finał realizacji II edycji projektu profilaktycznego „Działaj zanim będzie za późno” w Zespole Szkół w Jabłoni Kościelnej.

W Zespole Szkół w Jabłoni Kościelnej w miesiącach listopad - grudzień 2016 r. realizowano II edycję projektu profilaktycznego „Działaj, zanim będzie za późno ...”. Profilaktyka jest chronieniem człowieka w rozwoju przed zagrożeniami i reagowaniem na nie. Jej celem jest ochrona człowieka, dziecka, ucznia, wychowanka przed wszelkimi zakłóceniami rozwoju. Efektywną formą profilaktyki jest praktyczne działanie, promowanie zdrowego stylu życia, dobrego funkcjonowania w sferze fizycznej, psychicznej, oraz rozwoju osobowości. Służą temu działania szkoły, oddziaływania nauczycieli, pracowników niepedagogicznych i rodziców skierowane na osobowość wychowanka. Dostarczanie uczniom specyficznych informacji dotyczących mechanizmów dbania o zdrowie i bezpieczeństwo, przeciwdziałania uzależnieniom i wyposażenie w umiejętności służące lepszemu radzeniu sobie z problemami życiowymi. Dnia 12 grudnia 2016r. odbyły się prezentacje klas. Koordynatorem projektu była Teresa Pęza.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia