skok032017 openmed2015b

lider2017poniedziałek, 12 grudzień 2016 18:26

Wypadek na oblodzonej drodze. Osobówka zderzyła się z ciężarówką

foto przykładowe foto przykładowe

Dziś rano (12.12) doszło do wypadku w miejscowości Jabłoń Kościelna w gminie Nowe Piekuty. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się osobowy opel i ciężarowy renault. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w tym miejscu była bardzo śliska.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:44 - informuje st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia dwóch samochodów – ciężarowego renault z naczepą oraz opla zafiry. W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden samochód ciężarowy, który nie miał bezpośredniego udziału w kraksie - zdołał odjechać na bok unikając stłuczki. W każdym z tych pojazdów byli tylko kierujący, którzy wydostali się o własnych siłach. Kierowce samochodu osobowego, uskarżającego się na ból głowy, zabrał do szpitala przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca i odłączeniu prądu z akumulatorów. Kierujący Działaniami Ratowniczymi zażądał na miejsce zdarzenia służb drogowych celem posypania bardzo śliskiej nawierzchni. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy.

W akcji trwającej 1 godzinę udział brały 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i zastęp OSP Jabłoń Kościelna.

 O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia