skok032017 openmed2015b

lider2017piątek, 09 grudzień 2016 17:44

Otwarto policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Nowych Piekutach

Otwarto policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Nowych Piekutach foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

W Urzędzie Gminy w Nowych Piekutach, z myślą o mieszkańcach gminy został otwarty Punkt Przyjęć Interesantów. Systematycznie dyżury pełnił będzie tam dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach st. asp. Jerzy Choiński.

Wczoraj w Urzędzie Gminy w Nowych Piekutach, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” został otwarty kolejny Punkt Przyjęć Interesantów w powiecie wysokomazowieckim. Wójt Gminy udostępnił pomieszczenie, w którym dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach będzie mógł przyjmować mieszkańców z terenu gminy Nowe Piekuty. Otwarcia Punktu Przyjęć Interesantów dokonali Wójt Gminy Pan Marek Kaczyński, wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Wysokiem Mazowieckiem Panem nadkom. Krzysztofem Woźniewskim. Stworzenie takiego punktu było jednym z postulatów wynikających z konsultacji społecznych przeprowadzonych na terenie gminy Nowe Piekuty. Dzięki funkcjonowaniu takiego punktu mieszkańcy będą mieli ułatwiony dostęp do dzielnicowego.

W każdy wtorek w godz. 9:00-11:00 w punkcie przyjęć interesantów, dyżurował będzie dzielnicowy st. asp. Jerzy Choiński tel. 885997363, a także w zależności od potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców gminy Nowe Piekuty.

(foto/info: KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia