skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 06 grudzień 2016 20:16

O Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa z OSP w Nowych Piekutach

O Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa z OSP w Nowych Piekutach foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci spotkali się ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowych Piekutach. Omówili stan bezpieczeństwa na terenie gminy Nowe Piekuty oraz zaprosili do korzystania z aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj wysokomazowieccy policjanci spotkali się ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowych Piekutach. Omówili stan bezpieczeństwa na obszarze powiatu wysokomazowieckiego, ze szczególnym zwróceniem uwagi na teren gminy Nowe Piekuty. Była to również doskonała okazja, aby po raz kolejny przypomnieć i zachęcić do korzystania z aplikacji „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji wysokomazowieckiej komendy Policji – komisarz Janusz Zaremba wyjaśnił zasady umieszczania zagrożeń na mapie oraz zasady reagowania policjantów na wprowadzone zagrożenie. Przypominał również, że Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w województwie podlaskim funkcjonuje od 1 lipca br., a od września swoim zasięgiem obejmuje również cały kraj. „Mapa...” dostępna jest na stronach internetowych wszystkich jednostek Policji, a jej obsługa została zaprojektowana tak, aby mógł z niej skorzystać każdy obywatel. Kom. Janusz Zaremba zaprosił wszystkich do korzystania z tej aplikacji. Biorący udział w spotkaniu policjanci przypomnieli także zebranym o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez osoby piesze po zmroku poza terenem zabudowanym. Na zakończenie uczestnicy sesji otrzymali ulotki informacyjne dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia