skok032017 openmed2015b

lider2017poniedziałek, 05 grudzień 2016 19:40

Spowodował wypadek i uciekł. Dwie kobiety ranne

Dwie ranne osoby i dwa uszkodzone samochody to finał wypadku drogowego w miejscowości Krasowo Wielkie. Jego sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Został odnaleziony i zatrzymany przez wysokomazowieckich policjantów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: W minioną sobotę około godziny 8:30 dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Krasowo Wielkie gm. Nowe Piekuty. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobowym hyundaiem mężczyzna na prostym odcinku drogi uderzył w tył, stojącego na światłach awaryjnych dostawczego mercedesa. W wyniku tego mercedes został zepchnięty na chodnik i uderzył w stojące na nim dwie piesze. Poszkodowane kobiety w wieku 65 i 85 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Kierujący hyundaiem mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów porzucił swój pojazd na jednej z posesji i oddalił się w nieznanym kierunku. Po około dwóch godzinach został odnaleziony i zatrzymany przez wysokomazowieckich policjantów. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 46-letni mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do listopada 2018 roku. W chwili zatrzymania przez policjantów 46-latek był pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie prawie dwa promile alkoholu. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

05122016c

05122016d

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia