wtorek, 23 październik 2018 14:39

Wyniki głosowania do Rady Gminy w Kuleszach Kościelnych

rolteks201804

Wyniki głosowania do Rady Gminy w Kuleszach Kościelnych foto: google

8 mandatów zdobył Komitet Wyborczy Wyborców Twoja Gmina, 7 mandatów Komitet Wyborczy Wyborców Jedność w Gminie.

Mandaty radnych zdobyli: CHOIŃSKI Mariusz, MIERZWIŃSKA Elżbieta Joanna, GIERAŁTOWSKA Teresa Grażyna, JAMIOŁKOWSKI Emil, POROWSKI Stanisław, GRODZKI Grzegorz, GRODZKI Wiktor Maciej, GRODZKI Paweł, ŚLIWOWSKI Tomasz Franciszek, SOKOŁOWSKI Marcin, KOSSAKOWSKI Grzegorz, ZALEWSKI Henryk, KULESZA Robert, KALINOWSKI Wiesław Władysław, GOŁĘBIEWSKI Kazimierz

  1. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA 762 głosy (49.48%) – 8 mandatów
  2. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE 745 głosów (48.38%) – 7 mandaty
  3. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO 33 głosy (2.14%) – 0 mandatów

 

Nr 1
Chojane-Bąki, Chojane-Gorczany, Chojane-Piecki, Kulesze-Podawce

  1. CHOIŃSKI Mariusz, 38 lat Chojane Gorczany (73.12% / 68 głosów)
  2. BAGIŃSKI Mariusz, 34 lata Chojane Piecki (26.88% / 25 głosów)

 

Nr 2
Kulesze Kościelne ul. Główna, ul. Łąkowa, ul. Mazowiecka ul. Obwodowa, ul. Polna

  1. MIERZWIŃSKA Elżbieta Joanna, 53 lata Kulesze Kościelne (73.40% / 69 głosów)
  2. JAMIOŁKOWSKA Maria Jadwiga, 63 lata Kulesze Kościelne (26.60% / 25 głosów)

 

Nr 3
Kulesze Kościelne ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Piękna, ul. Wesoła, ul. Zacisze

  1. GIERAŁTOWSKA Teresa Grażyna, 62 lata Kulesze Kościelne (55.14% / 59 głosów)
  2. GRODZKA Krystyna, 60 lat Kulesze Kościelne (44.86% / 48 głosów)

 

Nr 4
Kulesze Podlipne, Wnory-Wiechy

  1. JAMIOŁKOWSKI Emil, 29 lat Wnory Wiechy (51.25% / 41 głosów)
  2. FASZCZEWSKI Karol, 30 lat Wnory Wiechy (48.75% / 39 głosów)

 

Nr 5
Leśniewo-Niedźwiedź , Stypułki-Giemzino, Wnory-Pażochy

  1. POROWSKI Stanisław, 53 lata Wnory Pożochy (55.28% / 68 głosów)
  2. PERKOWSKI Bogdan, 30 lat Wnory Pożochy (44.72% / 55 głosów)

 

Nr 6
Grodzkie Szczepanowięta, Nowe Grodzkie, Stara Litwa

  1. GRODZKI Grzegorz, 53 lata Nowe Grodzkie (55.24% / 58 głosów)
  2. PRZEŹDZIECKI Adam, 40 lat Grodzkie Szczepanowięta (44.76% / 47 głosów)

 

Nr 7
Kulesze-Litewka, Niziołki-Dobki, Stare Niziołki

  1. GRODZKI Wiktor Maciej, 45 lat Stare Niziołki – bez głosowania

 

Nr 8
Stare Grodzkie, Wnory-Wypychy

  1. GRODZKI Paweł, 31 lat Stare Grodzkie (58.33% / 63 głosy)
  2. WIŚNIEWSKI Stanisław, 64 lata Wnory Wypychy (41.67% / 45 głosów)

 

Nr 9
Czarnowo-Biki, Gołasze Mościckie

  1. ŚLIWOWSKI Tomasz Franciszek, 32 lata Gołasze Mościckie (61.76% / 84 głosy)
  2. KORDULSKI Wiesław, 51 lat Czarnowo Biki (38.24% / 52 głosy)

 

Nr 10
Gołasze-Dąb, Tybory Uszyńskie

  1. SOKOŁOWSKI Marcin, 28 lat Gołasze Dąb (60.36% / 67 głosów)
  2. KRAJEWSKI Piotr, 50 lat Tybory Uszyńskie (39.64% / 44 głosy)

 

Nr 11
Nowe Wykno

  1. KOSSAKOWSKI Grzegorz, 32 lata Nowe Wykno (55.46% / 66 głosów)
  2. CZAJKOWSKI Krzysztof, 50 lat Nowe Wykno (44.54% / 53 głosy)

 

Nr 12
Stare Wykno

  1. ZALEWSKI Henryk, 47 lat Stare Wykno (51.33% / 58 głosów)
  2. ŁAPIŃSKI Andrzej, 44 lata Stare Wykno (29.20% / 33 głosy)
  3. KULESZA Witold, 75 lat Stare Wykno (19.47% / 22 głosy)

 

Nr 13
Chojane-Sierocięta, Chojane-Stankowięta

  1. KULESZA Robert, 34 lata Chojane Sierocięta (62.38% / 63 głosy)
  2. KULESZA Piotr, 42 lata Chojane Stankowięta (37.62% / 38 głosów)

 

Nr 14
Chojane-Pawłowięta, Kalinowo-Solki

  1. KALINOWSKI Wiesław Władysław, 67 lat Kalinowo Solki (58.49% / 62 głosy)
  2. SOKOŁOWSKI Łukasz, 27 lat Chojane Pawłowieta (41.51% / 44 głosy)

 

Nr 15
Faszcze, Nowe Kalinowo, Stare Kalinowo

  1. GOŁĘBIEWSKI Kazimierz, 52 lata Faszcze (53.47% / 77 głosów)
  2. KALINOWSKA Beata Małgorzata, 35 lat Stare Kalinowo (46.53% / 67 głosów)