openmed2015b

wysMazow 935x10023032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

czwartek, 11 styczeń 2018 19:07

„Bezpieczne ferie” w Kuleszach Kościelnych [foto]

„Bezpieczne ferie” w Kuleszach Kościelnych [foto] foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” spotykają się z uczniami szkół. Podczas spotkań funkcjonariusze rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

Dzisiaj policjanci z Posterunku Policji w Sokołach, pracownik Wydziały Prewencji wysokomazowieckiej komendy Policji oraz przedstawiciel Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Wysokiego Mazowieckiego , w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie 2018” spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych. W czasie prelekcji prowadzący spotkanie rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych oraz radzili jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały od policjantów odblaski.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia