klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

środa, 28 czerwiec 2017 19:44

Kierowca fiata zjechał z drogi. Dwie osoby ranne

Kierowca fiata zjechał z drogi. Dwie osoby ranne foto:czytelnicy

Dzisiaj rano, w okolicy miejscowości Nowe Wykno (gmina Kulesze Kościelne) doszło do wypadku. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 8:46 - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy Fiat Seicento zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie wjechał do rowu. Z chwilą przybycia pierwszych Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej pojazd znajdował się w pozycji na kołach. Osoby podróżujące, kobieta i mężczyzna, znajdowali się w uszkodzonym samochodzie. Wydostanie poszkodowanych nie wymagało użycia sprzętu specjalistycznego, ponieważ istniał dobry dostęp przez otwarte drzwi. Przybył również zespół ratownictwa medycznego, który zaopatrzył osoby poszkodowane i wezwał na zdarzenie drugi ambulans. Obydwie osoby poszkodowane były przytomne, uskarżały się bóle. Zespól Ratownictwa Medycznego zabrał je do szpitala celem dalszej hospitalizacji. Do naszych działań należało zabezpieczenie terenu, pomoc dla ZRM i odłączenie dopływu gazu w butli lpg. Podczas dziań wstrzymany był ruch w obydwu kierunkach. W akcji trwającej 54 minuty udział wzięły 3 zastępy JRG i OSP KSRG Kulesze kościelne

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia