klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

środa, 21 czerwiec 2017 18:45

Tragiczny wypadek w Kuleszach Kościelnych. Zginął 55-letni rowerzysta

Tragiczny wypadek w Kuleszach Kościelnych. Zginął 55-letni rowerzysta foto: google

Dzisiaj rano (21.09) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Wesołą w Kuleszach Kościelnych. 55-letni rowerzysta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z osobowym Audi. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Dzisiaj rano, około godziny 9:00, dyżurny wysokomazowieckiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Wesołą w miejscowości Kulesze Kościelneinformuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 55-letni rowerzysta, wyjeżdżając z ulicy Wesołej, najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjechał pod, jadące od strony miejscowości Kobylin-Borzymy, osobowe Audi. W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący Audi, 20-letni mężczyzna, był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia