klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

wtorek, 13 czerwiec 2017 18:26

Kulesze Kościelne. Pożar w miejscowości Tybory Uszyńskie

Do pożaru sadzy w kominie doszło wczoraj w nocy (12.06) w miejscowości Tybory Uszyńskie w gminie Kulesze Kościelne. Na miejsce przybyły 3 zastępy straży pożarnej, w tym samochód z podnośnikiem.

Zgłoszenie o pożarze w miejscowości Tybory Uszyńskie wpłynęło do nas o godzinie 21:28 - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Zapaleniu uległa sadza w kominie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, drewniano-murowanego, krytego blachą. W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia mieszkańcy przebywali na zewnątrz budynku, nie odnieśli żadnych obrażeń. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu pieca centralnego ogrzewania i ugaszeniu palącej się sadzy przy użyciu gaśnicy proszkowej i piasku. Następnie przebadano cały komin za pomocą kamery termowizyjnej, a wszystkie pomieszczenia detektorem wielogazowym. W akcji trwającej 1 godzinę i 38 minut udział wzięły dwa zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i OSP KSRG Kulesze Kościelne.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia