skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 29 listopad 2016 19:48

Kolejne kontrole w okolicach dyskoteki we Wnorach Wiechach

Kolejne kontrole w okolicach dyskoteki we Wnorach Wiechach foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Blisko 200 skontrolowanych pojazdów, 25 ujawnionych wykroczeń i jeden zatrzymany kierowca, który wsiadł za kierownicę na tzw. "podwójnym gazie" to efekt działań wysokomazowieckich policjantów w ramach przeprowadzonej akcji "Dyskoteka".

W minioną sobotę w nocy zmasowaną kontrolę w okolicach dyskoteki we Wnorach Wiechach i na drogach dojazdowych przeprowadzili policjanci wysokomazowieckiej drogówki. Akcja miała na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem uczestników weekendowych zabaw, a w szczególności młodzieży. Policjanci skontrolowali blisko 200 samochodów, szczególną uwagę zwracając na stan trzeźwości siedzących za kierownicą, używanie pasów bezpieczeństwa oraz liczbę przewożonych pasażów. Policjanci biorący udział w działaniach „Dyskoteka” ujawnili 25 wykroczeń w ruchu drogowym oraz zatrzymali jednego kierowcę, który wsiadł za kierownicą na tzw. "podwójnym gazie". Akcja pokazała, że zachodzi potrzeba prowadzenia tego typu działań. Prowadzone one będą nie tylko we Wnorach Wiechach, ale także w rejonach innych dyskotek na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia