skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 29 listopad 2016 19:36

Debata społeczna w Urzędzie Gminy Kulesze Kościelne

Debata społeczna w Urzędzie Gminy Kulesze Kościelne foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Kuleszach Kościelnych odbyła się debata społeczna. Policjanci rozmawiali z mieszkańcami o bezpieczeństwie , funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz o osobach potrzebujących pomocy w okresie jesienno-zimowym.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Kuleszach Kościelnych odbyło się spotkanie przedstawicieli wysokomazowieckiej komendy Policji z lokalną społecznością. Policjanci rozmawiali z mieszkańcami o bezpieczeństwie, funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz o osobach potrzebujących pomocy w okresie jesienno-zimowym. Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem nadkom. Krzysztof Woźniewski przedstawił zebranym stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Szczególną uwagę zwrócił na zagrożenia występujące na terenie gminy Kulesze Kościelne. Następnie asp. szt. Grzegorz Grosfeld zaprezentował policyjne narzędzie informatyczne, jakim jest „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz omówił dotychczasowe efekty wynikające z jej funkcjonowania. Uczestnicy debaty mogli w łatwy i dostępny sposób dowiedzieć się, na jakich zasadach działa mapa oraz w jaki sposób można zgłosić o problemie czy zagrożeniu w konkretnym miejscu lub rejonie. Funkcjonariusze zwrócili również uwagę na problemy osób starszych, nieporadnych życiowo, potrzebujących pomocy w okresie jesienno – zimowym.

Na zakończenie debaty uczestnicy otrzymali do wypełnienia ankiety związane z oceną pracy Policji, poczuciem bezpieczeństwa i zagrożeniami w okolicy miejsca zamieszkania oraz materiały informacyjne dot. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia